KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14052238
nr 1405 2238
Signe Stening, stilleben. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 52x35 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 juni 2021
kl 18:16:26
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
21 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer